Specjalista ds. materiałów opakowaniowych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • tworzenie i zmiany list materiałowych oraz wersji produkcyjnych

  • tworzenie kodów materiałów opakowaniowych

  • wspieranie działań przy wdrożeniach i transferach nowych produktów

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie: Wyższe, preferowane kierunki analityczne

  • umiejętności analityczne

  • skrupulatność, dokładność,

  • umiejętność efektywnej współpracy

  • dobra organizacja pracy

  •  samodzielność,

  • otwarta komunikacja

  • znajomość MS Office

  • znajomość programu SAP – będzie dodatkowym atutem

  • język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • bezpłatny transport z Łodzi

  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika i członków jego rodziny (karta Lunch doładowywana co miesiąc kwotą 200 zł netto, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • karta Multisport

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku międzynarodowym firmie farmaceutycznej

  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Ostatnia aktualizacja:
04.10.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja