Lektor Języka Obcego

Moose Centrum Języków Obcych Marek Łoś, Grzegorz Kuzyk spółka jawna

Kutno Łódź

Opis stanowiska

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

na terenie następujących miast: Będzin, Białystok, Brzeg Dolny, Brzeg Opolski, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Katowice, Konstancin-Jeziorna, Kędzierzyn-Koźle, Konin, Konstancin-Jeziorna, Koszalin, Kraków, Kutno, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubartów, Lublin, Lubin, Łochowo, Łomianki, Łódź, Marki, Mogilno, Mysłowice, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olkusz, Olsztyn, Oława, Opole, Osielsko, Ostrów Wielkopolski, Otwock, Pawłowice, Piaseczno, Piastów, Piła, Płock, Płońsk, Police, Polkowice, Poznań, Pruszcz Gdański, Pruszków, Reda, Rumia, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śl., Sochaczew, Sopot, Sosnowiec, Stargard, Swarzędz, Szczecin, Świdnik, Świecie, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Toruń, Trzebinia, Trzebnica, Tychy, Warszawa, Wejherowo, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wolbrom, Wrocław, Września, Zabrze, Ząbki, Ząbkowice Śl., Zielona Góra, Złotów, Złotów, Żory.

Wymagania

JEŚLI:

  • świetnie znasz wybrany język i lubisz uczyć

  • solidnie przygotowujesz się do każdych zajęć

  • zależy Ci na postępach Twoich uczniów

  • pozytywnie patrzysz na świat

Oferujemy

CO PROPONUJEMY:

  • w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń

  • pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta

  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą

  • stałą liczbę godzin w każdym miesiącu = stałe wynagrodzenie

  • możliwość zaliczenia praktyk na uczelni

  • własną bibliotekę i bezpłatne ksero

  • opiekę metodyczną

Ostatnia aktualizacja:
27.10.2017

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia, Tłumaczenia