Kontroler Jakości

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie kontroli w obszarze kontroli dostaw oraz określonych przez przełożonego odcinkach pracy;

  • Przygotowywanie raportów z kontroli jakości oraz nadzór i archiwizacja zapisów kontroli jakości dla materiałów i produktów;

  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych kontroli, przekazywanie informacji z zastosowaniem stosowanych w zakładzie systemów informacyjnych lub/i bezpośredniemu przełożonemu;

  • Inicjowanie, realizacja i nadzorowanie działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością;

  • Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający: bezpieczeństwo pracy, dotrzymanie zaplanowanych terminów realizacji, utrzymania kultury 5S;

  • Obsługiwanie urządzeń kontrolno – pomiarowych stosowanych w ramach kontroli końcowej, operacyjnej i wejścia;

  • Wystawianie oraz raportowanie niezdolności i akcji w systemie/ach informacyjnych;

  • Inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach i operacjach w celu ich poprawy pod kątem zwiększania bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, optymalizacji czasu wykonywania kontroli i testów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne;

  • Minimum rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność pracy z podstawowymi przyrządami pomiarowymi;

  • Uprawnienia SEP powyżej 1KV będą mile widziane;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • Asertywność i umiejętność podejmowania decyzji;

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;

  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu;

  • Spostrzegawczość i odpowiedzialność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2017

Administracja biurowa, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja