Regionalny Menadżer Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych na Życie

TUiR/TUnŻ Warta S.A.

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • aktywne wspomaganie pośredników w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie poziomu sprzedaży,

  • motywowanie podległego zespołu sprzedawców, aktywny rozwój sieci sprzedaży,

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej,

  • prowadzenie spotkań oraz szkoleń merytorycznych i sprzedażowych dla pośredników,

  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz pomoc przy opracowywaniu ofert przez sieć sprzedaży,

  • monitorowanie standardu obsługi klienta przez sieć sprzedaży.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse i ubezpieczenia.

  • doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego,

  • znajomość lokalnego rynku agencyjnego,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo wysokie umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,

  • proaktywna postawa biznesowa i nastawienie na cel,

  • dynamizm oraz wytrwałość w realizacji zadań,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Oferujemy

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • współpracę w ramach umowy agencyjnej,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - wysoka podstawa wynagrodzenia, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz niezbędne narzędzia służbowe,

  • udział w profesjonalnych programach rozwojowych,

  • ciekawą i bardzo rozwojową pracę.

Ostatnia aktualizacja:
19.02.2019

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia