Pracownik działu rozliczeń dotacji

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Przygotowywaniem wniosków i rozliczeń dotacji

  • Wprowadzaniem danych do systemów zewnętrznych UM

  • Kontaktem telefonicznym z instytucjami zewnętrznymi i urzędami

  • Archiwizowaniem dokumentów

  • Przygotowywaniem dokumentacji do kontroli (wyszukiwanie w archiwum, opisywanie, kserowanie, skanowanie, katalogowanie)

Wymagania

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Skrupulatność i cierpliwość w działaniu

  • Wykształcenie średnie

  • Nastawienie na cel

  • Dobra znajomość excela

Oferujemy

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Pracę doskonałą na początek kariery zawodowej

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki