Elektryk/ Automatyk

DTS Serwis

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie:

  • montażem i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła oraz fotowoltaicznymi,

  • gospodarowaniem materiałami instalacyjnymi oraz narzędziami.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z automatyką i elektryką,

  • dwuletnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku w branży,

  • wykształcenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe,

  • analityczne myślenie,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność,

  • zaangażowanie,

  • chęć rozwoju.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, specjalistyczne narzędzia ),

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • liczne szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż