Lider Zespołu Płac

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przygotowywanie, organizowanie i nadzorowanie prac związanych z:

    • wyliczaniem wynagrodzeń pracowników i osób współpracujących na podstawie umów cywilno-prawnych

    • obliczaniem zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych

    • sporządzaniem rocznych deklaracji podatkowych

    • sporządzaniem deklaracji rozliczeniowych ZUS;

  • Organizacja pracy zespołu, nadzór nad terminową realizacją zadań przez niego wykonywanych, wsparcie merytoryczne;

  • Usprawnianie procesów w podległym obszarze;

  • Przygotowywanie przelewów dla naliczonych wynagrodzeń;

  • Przygotowywanie księgowań oraz innych raportów na potrzeby księgowości;

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z zajęciami komorniczymi;

  • Przygotowywanie rezerw, raportów i sprawozdań;

  • Stałe uaktualnianie wiedzy z obszaru obowiązujących przepisów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w zespole płac na stanowisku związanym z organizacją i koordynacją prac podległego zespołu);

  • Wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: ekonomia i finanse);

  • Praktycznej i aktualnej wiedzy na temat przepisów dotyczących wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietów MS Office;

  • Bardzo dobrej znajomości systemów ERP (mile widziana znajomość Oracle);

  • Znajomości programu Płatnik na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Umiejętności planowania pracy i umiejętności organizacyjnych;

  • Dokładności, sumienności, zdolności analitycznych;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych, zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Narzędzia potrzebne do efektywnej realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2017

Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki