Kierownik Robót Sanitarnych

Skanska S.A.

Opis stanowiska

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót sanitarnych - sieci wewnętrzne (budowa obiektów przemysłowych i biurowych)

  • nadzór i koordynacje robót podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadasz doświadczenie w instalacjach wewnętrznych w budynkach przemysłowych i biurowych

  • posiadasz wykształcenie wyższe budowlane w specjalności sanitarnej

  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej

  • znasz jęz. angielski w stopniu komunikatywnym

  • potrafisz pracować w zespole

  • bardzo  dobrze organizujesz pracę

  • jesteś osobą dyspozycyjną

  • masz prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego

  • możliwość pracy na jednym z prestiżowych projektów biurowych realizowanych przez Skanska SA

  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja