Technik / Inżynier Elektryk ds. Pomiarów

Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki „ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA” Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych,

  • Analiza wyników badań i sporządzanie protokołów,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie technicznie lub wyższe o profilu elektrotechnika lub pokrewnym,

  • Samodzielność, sumienność, kreatywność,

  • Dyspozycyjność ze względu na delegacyjny charakter pracy,

  • Uprawnienia SEP G1,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów w branży,

  • Dostęp do szeroko rozumianego pakietu szkoleń,

  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez finansowanie edukacji,

  • Opiekę medyczną Lux Med,

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci,

  • Pakiety socjalne.

Ostatnia aktualizacja:
23.10.2020

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż