Operator Maszyn Offsetowych (Drukarz)

Klient infoPraca.pl

Obowiązki

  • obsługa maszyn drukujących w technologii offestowej
  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta
  • monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • wykształcenie poligraficzne
  • znajomość technologii druku offsetowego - warunek konieczny
  • doświadczenie na maszynach ofsetowych wielokolorowy (B1) - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterozmianowym
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • bogaty pakiet socjalny

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja