Mystery Shopping / Klient Tajemniczy

Performance Check

Opis stanowiska

Osoba biorąca udział w badaniu, wciela się w rolę zwykłego, przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, aby sprawdzić w niej jakość obsługi. Tajemniczy klient nawiązuje rozmowę z pracownikiem, dzięki której ocenia jego kompetencje, umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również elementy wizualne lokalu. Po wizycie dostarcza raport drogą elektroniczną w postaci ankiety.

Pole zadań jest wielopoziomowe np.:

  • Anonimowe zakupy ( do testowania)

  • Wywiady (twarz w twarz)

  • Sprawdzenie oddziałów

  • Badanie towaru

Wymagania

  • spostrzegawczość

  • komunikatywność i otwartość

  • rzetelność i dokładność

  • uczciwość oraz sumienność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych

  • możliwość dodatkowego zarobku

  • elastyczny czas pracy

Płacimy stałą stawkę na bazie honorarium, to znaczy z testu na test spisujemy nową umowę dla każdego badania.

Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.performance-checker.de

Ostatnia aktualizacja:
12.05.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości