Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

Qumak Professional Services

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ?

  • Współpracą z zespołami utrzymującymi aplikacje i systemy informatyczne

  • Wsparciem przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów informatycznych

  • Utrzymywaniem środowisk systemów operacyjnych i/lub baz danych

  • Obsługą zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących

Wymagania

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Podstawowej znajomości systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows Server) i/lub baz danych

  • Podstawowej znajomości zagadnień sieciowych

  • Znajomości języka angielskiego

  • Dyspozycyjności i komunikatywność

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Długofalową współpracę

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)

  • Pakiet benefitów (prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport)

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja