Kontroler Jakości

Exact Systems S.A.

Kleszczów Koluszki Konstantynów Łódzki Łódź Radomsko

Opis stanowiska

JEŚLI:

  • Interesujesz się produkcją, przemysłem, nowymi technologiami

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Posiadasz zdolności manualne i dobry wzrok

ZNALAZŁEŚ IDEALNĄ OFERTĘ DLA SIEBIE

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU EXACT SYSTEMS – zobacz jakie to proste!

Wymagania

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:

  • Kontrola Jakości czyli: sprawdzanie, mierzenie, testowanie, sortowanie części

  • Raportowanie wykonanych kontroli

Oferujemy

DLACZEGO KONTROLER JAKOŚCI Z EXACT SYSTEMS?

  • Ty decydujesz co jest dobre, a co złe – Masz realny wpływ na jakość samochodów

  • Ty decydujesz kiedy chcesz pracować – Oferujemy elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości oraz potrzeb

  • Dostęp do szkoleń – Wdrożenie pracownika jest u nas standardową procedurą

  • Pieniądze – Atrakcyjne stawki godzinowe powiększone o motywacyjny system premiowy

  • Prestiż – Współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja