Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

Aleksandrów Kujawski

Opis stanowiska

  • pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • profesjonalny pakiet szkoleń

  • konkurencyjne wynagrodzenie: część stała + wysoka prowizja

  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych stanowiska Menedżerskie)

Dołącz do zespołu Doradców Klienta Nationale-Nederlanden!

Wymagania

  • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden

  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

  • doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • nastawienia na cel, konsekwencji w działaniu

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • wykształcenia minimum średniego

Jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia?
Masz doświadczenie w sprzedaży i preferujesz bezpośrednie spotkania z Klientami?
Chcesz pracować w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się instytucji?

Dołączając do zespołu Doradców Klienta to od Ciebie i Twojego zaangażowania będzie zależało jak wykorzystasz możliwości, które na Ciebie czekają. My damy Ci wiedzę, wsparcie i unikalne podejście do pracy z Klientami, których będziesz inspirował do dbania o własne zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową.

Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia