Specjalista ds. Marketingu Internetowego

LSI Software S.A.

Opis stanowiska

Szukamy kandydata, który:

  • ma wiedzę na temat on-line marketingu

  • wie jak wykorzystać: SEM, SEO, programy lojalnościowe, remarketing, kampanie leadowe, kampanie displayowe, e-mail marketing, social media

  • jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów

  • ma doświadczenie w projektowaniu działań marketingowych wspierających sprzedaż

  • cechuje go precyzja i dbałość o szczegóły

  • umie pracować w zespole

  • cechuje go doskonała organizacja własnej pracy

Mile widziana znajomość graficznych programów komputerowych (Photoshop, Illustrator, Wordpress).

Wymagania

Z nami będziesz mógł:

  • przygotowywać i dostosowywać narzędzia marketingowe wspierających sprzedaż

  • opracowywać materiały marketingowe

  • planować i wdrażać działania content marketingowe oraz social media związane z rozwojem marki

  • monitorować działania konkurencji oraz trendy rynkowe

  • prowadzić kampanie reklamowe

  • aktywnie działać w mediach społecznościowych

Oferujemy

Otrzymasz od nas:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)

  • czas i miejsce do relaksu w pracy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2017

Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta