Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Stalko Sp. j.

Piotrków Trybunalski Łódź

Opis stanowiska

Zadania:

  • Obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych,

  • Współpraca z Przewoźnikami, pozyskiwanie nowych Przewoźników,

  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami,

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami,

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej,

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego obcego
    (wymagana w przypadku spedytora międzynarodowego),

  • Znajomość branży TSL,

  • Znajomość Pakietu MS Office,

  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,

  • Dokładność, sumienność,  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się, znanej na rynku firmie transportowej,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
16.05.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja