Młodszy specjalista ds. obsługi produktów niekredytowych w obszarze archiwum

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do departamentu rozwoju operacji, znajdującego się przy ul. Traktorowej 143, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi produktów niekredytowych.

Główne zadania:

  • Przyjęcie dokumentów

  • Skanowanie dokumentów

  • Indeksowanie dokumentów

  • Weryfikacja dokumentacji posprzedażowej oraz przekaz dokumentów do dedykowanej przeglądarki

  • Realizacja dyspozycji

  • Przygotowanie dokumentów do archiwizacji tradycyjnej

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie, rzetelność,

  • staranność, dokładność, sumienność,

  • łatwość komunikacji z innymi osobami

  • przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę o pracę na czas zastępstwa

  • praca w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • atrakcyjny pakiet benefitów

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
31.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa