Pracownik magazynowy (sortowacz)

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

- sortowanie i pakowanie gotowych produktów,
- przenoszenie produktów,
- przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami,
- realizacja norm jakościowych i ilościowych zgodnie z harmonogramem,
- gotowość do pracy w systemie pon. - pt., w godz. 12-20.

Wymagania

Wymagania:

- silna motywacja do pracy,
- dokładność i spostrzegawczość,
- gotowość do pracy w godzinach 12-20.

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę do poniedziałku do piątku,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z perspektywą zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna