Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum rok
  • Znajomość mechanizmów automatyki i pneumatyki przemysłowej
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Dokładność i nastawienie na wyniki
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Oferujemy

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
  • mozliwość rozwoju
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. bezpłatny transport, karta medyczna, karta sportowa, deputat produktowy.

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja