Regionalny Menedżer Sieci Dealerskiej

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Realizacja planu sprzedażowego dokonywanego za pośrednictwem Przedstawicieli leasingowych we współpracy z dealerami samochodowymi

  • Pozyskiwanie do współpracy dealerów samochodowych

  • Utrzymywanie odpowiednich standardów jakości obsługi klientów

  • Motywowanie zespołu do realizacji planu sprzedaży i osiągania jak najlepszych wyników

  • Monitorowanie i raportowanie poziomu realizacji zadań

  • Rekrutacja i nadzór merytoryczny członków zespołu

  • Wdrażanie do pracy oraz cykliczne szkolenie Przedstawicieli leasingowych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z dealerami samochodowymi

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji

  • Wyższe wykształcenie

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia
    i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitowy

Ostatnia aktualizacja:
01.09.2018

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta