Młodszy specjalista ds. rozliczania outsourcingu

mBank S.A.

Opis stanowiska

Będziesz miał możliwość:

  • przygotowywać i aktualizować dane sprzedażowe pośredników

  • przygotowywać założenia i zgłaszać zmiany do raportowania

  • przygotowywać i wystawiać raporty rozliczeniowe dla pośredników

  • przyjmować, weryfikować poprawność i rejestrować faktury w systemach bankowych

  • przygotowywać rezerwy na koszty pośrednictwa oraz zestawienia kosztów pośrednictwa do ESP, raportów zarządczych i innych

  • współpracować z pośrednikami i z innymi jednostkami Banku w zakresie rozliczeń

Wymagania

Jeśli odnajdujesz się w raportach i rozliczeniach to czekamy na Ciebie. Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki to bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie)

  • minimum 2 letniego doświadczenia pracy w Bankowości lub innych instytucjach finansowych

  • biegłej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • mile widziana będzie znajomość obsługi SQL

  • komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • zdolności analitycznego myślenia

  • umiejętności adaptacji i szybkiego uczenia się

  • samodzielności w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Wydziale Obsługi Transakcji Gotówkowych i Rozliczeń Outsourcingowych w Departamencie Obsługi Biznesu

Oferujemy

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość