Inżynier kalkulacji kosztów (m/k)

Trenkwalder

Opis stanowiska

  • przygotowywanie kalkulacji kosztów komponentów w oparciu o projekty,

  • ocena techniczna projektu pod kątem jego opłacalności i wykonalności,

  • optymalizacja kosztów zaprojektowanych komponentów,

  • wsparcie działu zakupów,

  • organizowanie i prowadzenie warsztatów dla działów rozwoju i aakupów, oraz dostawców, w celu optymalizacji kosztów,

  • proaktywne wspieranie klienta wewnętrznego w wyborze, specyfikacji oraz wdrożeniach projektów, i proponowanie najlepszych rozwiązań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii przemysłowej, inżynierii mechanicznej lub elektroniki,

  • aktualna wiedza dotycząca procesów produkcyjnych oraz rozwoju produktu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym - warunek konieczny,

  • umiejętność zarządzania projektami,

  • znajomość systemu produkcyjnego Lean Tools,

  • zaawansowana znajomość programu Excel i Power Point,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z firmami zewnętrznymi (dostawcami, konsultantami itp.).

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie znanej z innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii,

  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,

  • stabilne zatrudnienie,

  • szeroki zakres benefitów: m.in. opieka medyczna, karta sportowa, oraz karta lunchowa.

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2017

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja