AWS Solution Architekt

ASTEK Polska

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Skierniewice Radomsko Kutno Zduńska Wola Sieradz Łowicz Wieluń Opoczno Aleksandrów Łódzki Ozorków Łask Rawa Mazowiecka Głowno Łęczyca Koluszki Brzeziny

Wymagania

Do całkowicie zdalnej pracy poszukuję AWS Solution Architekta.

Stawka: ok. 900 netto+vat/dzień

Przyszłe zadania:

  • Współpraca z grupami użytkowników biznesowych nad zrozumieniem ich procesów oraz wymagań

  • Współpraca z członkami zespołu projektowego nad identyfikacją i projektowaniem rozwiązań wspierających potrzeby biznesowe

  • Tworzenie i rozwój planu rozwoju systemu powiązanego z realizacją strategii biznesowej

  • Projektowanie i dokumentowanie Architektury Rozwiązania

  • Doradztwo odnośnie technologii z uwzględnieniem trendów rynkowych oraz standardów klienta

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z chmurą AWS

  • Mile widziany certyfikat potwierdzający znajomość AWS, np. AWS Certified Solutions Architect

  • Znajomość architektury korporacyjnej

  • Znajomość integracji systemów

  • Wiedza na temat wymagań niefunkcjonalnych

Oferujemy

  • Solidne fundamenty

  • Ambitne projekty

  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera

  • Znane marki

  • Inspirujący liderzy

  • Elastyczność

  • Dodatkowe korzyści

  • System poleceń

Ostatnia aktualizacja:
13.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie