Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

WelmaS

Aleksandrów Łódzki Bełchatów Kutno Łowicz Łódź Opoczno Ozorków Pabianice Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Wieluń Zduńska Wola Zgierz

Opis stanowiska

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • aktywna sprzedaż.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • wykształcenie min. średnie,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe,

  • samochód służbowy,

  • telefon komórkowy,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • wysokie wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta