Konsultant Działu Sprzedaży

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania

PRAGNIEMY POWIĘKSZYĆ NASZ ZESPÓŁ ODNOSZĄCY SUKCESY W POLSCE. W ZWIĄZKU Z TYM POSZUKUJEMY OD ZARAZ DO SKLEPU W ŁODZI KANDYDATEK/KANDYDATÓW NA STANOWISKO: KONSULTANT DZIAŁU SPRZEDAŻY, W NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN.

Fascynujesz się modą, masz wyjątkową łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, a dzięki swojemu zainteresowaniu i szybkiej orientacji spełniasz nasze wysokie oczekiwania w zakresie obsługi klienta – tym samym przyczyniasz się do sukcesu naszej firmy. Znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy elastyczny czas pracy, dzięki któremu możesz pogodzić swoją fascynację modą ze studiami lub obowiązkami rodzinnymi.

Przyczyń się do sukcesu międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży mody i zapewnij sobie stabilne miejsce pracy w firmie cieszącej się długoletnią renomą!

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta