Pracownik Drukarni

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn drukujących;

  • kontrola jakości produktu podczas druku;

  • prace pomocnicze oraz samodzielne przy obsłudze maszyn drukujących;

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera;

  • chęć do podjęcia pracy w systemie 4-robrygadowym;

  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe;

Oferujemy

  • praca od zaraz (po szkoleniu BHP)

  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie

  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe oraz suwnice

  • terminowa wypłata wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatkowych premii (stawka godzinowa + 2 atrakcyjne premie)

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Ostatnia aktualizacja:
19.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja