Opiekun Klienta z j. francuskim

Balans Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami B2B polskimi i zagranicznymi

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Telefoniczna i mailowa posprzedażowa obsługa Klienta

  • Raportowanie bieżących działań

  • Przygotowywanie ofert i wycen handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Podstawowej znajomość praktyk handlowych

  • Dbałości w każdym aspekcie

  • Znajomości języka francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobrej znajomości Excela

  • Samodzielności, dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Ostatnia aktualizacja:
12.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta