Operator wózków widłowych

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Łódź Teofilów

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów w magazynie,

  • obsługa wózków widłowych (gazowych lub elektrycznych bocznych),

  • wypełnianie dokumentacji magazynowych.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane doświadczenie na wysokim składzie)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. pół roku)

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy wysokim składowaniu

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w systemie 3-zmianowym,

  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy,

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Logistyka / Dystrybucja