Pracownik Produkcji, Operator Maszyn

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (typu szlifierki, tokarki, frezarki),

  • wykonywanie zleconych części na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe,

  • zdolności manualne,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość narzędzi pomiarowych.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia.

Ostatnia aktualizacja:
07.01.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja