Specjalista / Inżynier ds. Wsparcia Produktu

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wsparcia jednostkom sprzedaży ABB na całym świecie;

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy w aspekcie specyfikacji technicznej produktu;

  • Wspieranie zespołów sprzedażowych funkcjonujących na poszczególnych rynkach;

  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży produktu;

  • Analiza otrzymywanych zapytań w powierzonym zakresie produktowym;

  • Przygotowanie ofert zgodnie z założeniami technicznymi;

  • Udział w projektach międzynarodowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży/ technicznego wsparcia sprzedaży);

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Gotowość do przejścia szkoleń produktowych oraz do ciągłego poszerzania swojej wiedzy;

  • Chęć zaangażowania się w powierzone zadania;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.05.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja