Specjalista - laborant ds. produkcji farb

ecorson

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która byłby m.in. odpowiedzialna w Firmie za:

  • kontrolę jakości surowców i wyrobów gotowych (zgodnie z obowiązującymi normami)

  • nadzór nad procesem produkcji - kontrola międzyoperacyjna

  • tworzenie kart charakterystyki wyrobów gotowych

  • tworzenie kart technicznych wyrobów gotowych

  • udział w procesie tworzenia nowych wyrobów, samodzielne tworzenie i nadzór nad wdrażaniem ich do produkcji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w laboratorium w branży farb i lakierów – warunek wymagany

  • umiejętność pracy w Zespole, realizacja z precyzją wykonywanych zadań przy procesie produkcji

  • samodzielność organizacji pracy własnej, systematyczność

  • chęć do pogłębiania wiedzy

  • znajomość komputera

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na etat

  • ciekawą, odpowiedzialną ,samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2019

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja