Automatyk IT

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Praca z systemami automatyki przemysłowej

  • Rozwój systemów klasy MES

  • Tworzenie oprogramowania

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość programowania sterowników PLC

  • Umiejętność programowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

  • Mile widziana znajomość wdrażania rozwiązań dla systemów klasy MES lub ERP

Oferujemy

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy oraz dużą autonomię

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych organizowanych przez firmę

  • Bogaty pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja