Specjalista ds. Projektowania Procesów Magazynowych

GEFCO Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Projektowanie nowych oraz optymalizacja funkcjonujących procesów magazynowych

  • Wdrażanie systemów WMS oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu ich obsługi

  • Tworzenie diagramów i schematów blokowych w celu projektowania procesów magazynowych

  • Tworzenie instrukcji oraz procedur dla użytkowników końcowych

  • Bezpośrednia współpraca z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym

  • Przygotowywanie raportów, analiz, podsumowań

Wymagania

Profil Kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.2 lata)

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze logistyki magazynowej oraz z systemami typu WMS

  • Znajomość SQL/Oracle w celu pisania raportów przy wykorzystaniu baz danych

  • Wiedza na temat zasad działania i umiejętność interpretowania danych w plikach EDI

  • Znajomość programu do tworzenia diagramów i schematów blokowych (m.in. Visio)

  • Umiejętność projektowania scenariuszy testowych

  • Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji dotyczącej WMS oraz dostosowania instrukcji i procedur dla użytkowników końcowych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej (język techniczny z obszaru IT i Logistyki)

  • Umiejętności analityczne

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy sieci (Access Point, adresy IP, switch, router itp.)

  • Mile widziana znajomość Crystal Reports

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Kandydatom oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, Karta MultiSport, ubezpieczenie na życie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

Ostatnia aktualizacja:
12.05.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Logistyka / Dystrybucja