Pracownik Gastronomii / Kucharz

IKEA Retail sp. z o.o.

Opis stanowiska

W IKEA szukamy ludzi, nie CV.
Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

W IKEA Food dbamy o to, aby nie tylko zakupy były przyjemnością, dlatego codziennie serwujemy naszym gościom ich ulubione dania. Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z klientem oraz w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz zainteresowanie branżą gastronomiczną będą dodatkowymi plusami.

Wymagania

Jako Pracownik Gastronomii/Kucharz będziesz przede wszystkim:

  • dbać o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację menu,

  • przygotowywać i serwować posiłki w Restauracji dla klientów oraz w Restauracji pracowniczej,

  • inicjować rozmowy z klientami i obsługiwać ich z troską i uwagą, dzieląc się swoją wiedzą o serwowanych daniach,

  • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.

Oferujemy

Niezależnie od wymiaru etatu, czekają na Ciebie, m.in:

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie minimalnie 20 PLN brutto za godzinę (dla pełnego etatu minimalne wynagrodzenie miesięczne wyniesie ok. 3 360 PLN brutto, 3/4 etatu to ok. 2 520 PLN brutto, a dla 1/2 etatu ok. 1 680 PLN brutto),

  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,

  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport)

  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering