Service Level Manager

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - spółki należącej do lidera w sektorze ochrony zdrowia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Service Level Manager.

Do zadań Service Level Managera należeć będzie:

  • identyfikacja potrzeb biznesowych i przełożenie przedstawionych wymagań dla usług IT

  • negocjowanie i definiowanie z podmiotami biznesowymi charakteru świadczonych usług

  • mierzenie oraz raportowanie usług IT zgodnie z ustalonymi parametrami

  • współpraca z wewnętrznymi departamentami IT jak i partnerami zewnętrznymi w kontekście dostarczania usług IT

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień celem poprawy jakości i efektywności świadczonych usług

  • ulepszanie mechanizmów i procesów zarządzania usługami

  • budowanie oraz zarządzanie relacjami z biznesem w ramach współpracy z Grupą Kapitałową

  • organizowanie cyklicznych spotkań z przedstawicielami biznesowymi spółek celem zaprezentowania aktualnego
    stanu usług IT

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub zbliżonym

  • umiejętności formułowania wymagań dla usług informatycznych

  • posiadania wiedzy odnośnie mierzenia i raportowania efektywności oraz jakości usług IT

  • praktyki w szacowaniu oraz wycenie kosztów świadczenia usług

  • znajomości ITIL potwierdzone praktyką (mile widziane szkolenia/certyfikaty)

  • umiejętności analitycznych

  • zdolności definiowania i przekazywania informacji - również wyższym szczeblom

Oferujemy

Od nas:

  • długofalowa, bezpośrednia (nie outsorcing) współpraca przy Umowie o Pracę

  • benefity: pakiet sportowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe

  • bony świąteczne

  • szeroki wachlarz rozwoju: dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, studiów podyplomowych

  • komfortowe warunki pracy (dostęp do rowerowni, parking, prysznice)

  • szereg imprez, wyjść integracyjnych

  • praca z zachowaniem work-balance, brak dress code

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie