Księgowy / Księgowa

Business Support Solution SA

Opis stanowiska

  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, not odsetkowych

  • weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych

  • realizacja bieżących płatności

  • księgowanie kompensat i list płac

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • umiejętność wyjścia poza wyliczenia i zestawienia

Oferujemy

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Program PULS prywatna opieka medyczna

  • System kafeteryjny

  • Ubezpieczenie lekowe

  • Drużyna BSS wsparcie aktywności sportowej

  • Strefa Relaksu

  • Akcje profilaktyczne wspierające zdrowie Twoje i Twoich bliskich

  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki