Inżynier Sprzedaży

ELOKON Polska Sp. z o.o.

Warszawa / Łódź

Wymagania

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży w obszarze usług związanych z bezpieczeństwem maszyn

  • Rozwój sprzedaży projektów oraz usług sprzedaży w obszarze usług związanych z bezpieczeństwem maszyn

  • Przygotowanie wycen i negocjacje ofert handlowych

  • Nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi klientami firmy

Oferujemy

WYMAGANIA:

  • Praktyczna wiedza na temat maszyn

  • 3-letnie doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży usług lub komponentów w obszarze automatyki przemysłowej

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz znajomość zagadnień z zakresu techniki bezpieczeństwa maszyn i procesów oraz automatyki przemysłowej

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość poznania zasad działania wielu różnych maszyn i technologii produkcji,

  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle

  • Szkolenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • MultiSport

  • Dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta