Konsultant CTI / Interactive Intelligence

ProData Consult Sp.z o.o

Opis stanowiska

  •  Realizacja zlecanych zadań programistycznych, administracyjnych, projektowych.

  • Uczestnictwo w analizie na poziomie projektu technicznego.

  • Przygotowane dokumentacji technicznej.

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania, przygotowanie założeń do testów wydajnościowych i testów bezpieczeństwa.

  • Opracowywanie założeń do eksploatacji, procedur instalacyjnych, procedur monitorowania w ramach realizowanych tematów.

  • Analiza zgłaszanych błędów oraz uwag audytowych, a następnie przygotowywanie poprawek.

Wymagania

  • Znajomość elementów inżynierii oprogramowania związanych z wdrażaniem systemów CTI, w szczególności Interactive Intelligence.

  • Doświadczenie w instalacji CIC, jej migracji do nowszych wersji, development handlerów,

  • Praktyka w integracji CIC z systemami zewnętrznymi (CRM, centralne systemy bankowe, hurtownie danych, inne).

  • Wprawa w zagadnieniach związanych z utrzymaniem/administracją systemami informatycznymi.

  • Doświadczenia w wirtualizacji systemów informatycznych.

  • Wiedza na temat bram głosowych TDM i SIP.

  • Umiejętność prowadzenia diagnostyki problemów CTI/InIn

  • Nastawienie na współpracę i komunikację w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.

  • Gotowość do analizy, weryfikacji założeń do zmian.

  • Odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Udział w interesującym projekcie wraz z atrakcyjnymi warunkami współpracy.

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B.

  • Start projektu w styczniu 2017 r.

  • Dofinansowanie opieki medycznej i karty Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja