Koordynator Warsztatu Narzędziowego

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynacja działań warsztatu narzędziowego w zakresie utrzymania oprzyrządowania i form wtryskowych w optymalnym stanie technicznym

  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych prac w ww. zakresie

  • organizacja pracy zespołu narzędziowców

  • współpraca z Działem Jakości w zakresie akcji korekcyjnych

  • inicjowania działań zmierzających do poprawy produktywności i OEE

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacji form wtryskowych

  • kontrola stanu części zamiennych i odpowiednio wczesne zgłaszanie zapotrzebowania

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników produkcyjno-technicznych

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów poprawy i rozwiązywaniu problemów będzie dodatkowym atutem

  • znajomość form wtryskowych do tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość pakietu MsOffice

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w godzinach 07:30-16:00 od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • m.in. świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż