Inżynier R&D

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • czynny udział w pełnym cyklu rozwoju produktu (definicja, koncepcja, projekt, prototyp, walidacja, wdrożenie)

  • opracowywanie oraz wdrażanie nowych produktów telekomunikacyjnych (łącza laser- światłowód, złącza światłowodowe, pigtaile, patchcordy itp.)

  • modyfikacja istniejących produktów zgodnie z wymaganiami klienta

  • modelowanie i testowanie proponowanych rozwiązań

  • tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacje, materiały, etc.)

  • praca w międzynarodowych grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania telekomunikacyjne

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, fizyka optyczna, optoelektronika, elektronika)

  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • doświadczenia na stanowisku inżyniera w firmie produkcyjnej

  • wiedzy z zakresu prowadzenia projektów (mile widziane)

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • pracę w organizacji kierującej się jasnymi wartościami

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • udział w międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2019

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja