Specjalista ds. obsługi księgowej

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Główne zadania:

• kontrola dokumentacji księgowej agencji zgodnie z obowiązującymi przepisami
• rejestracja usterek agencyjnych w aplikacji
• uzgadnianie sald kont nadwyżek i niedoborów kasowych powstałych w agencjach
• prowadzenie czynności reklamacyjnych i wyjaśniających w zakresie rozliczeń w agencjach
• weryfikacja poprawności i terminowości otrzymania dokumentacji
• prowadzenie ewidencji związanej z przyjmowaniem i udostępnianiem dokumentów
• przyjmowanie do archiwum podręcznego dokumentacji księgowej z agencji
• przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do archiwum Banku

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego: preferowane kierunki: finanse i bankowość, ekonomia
• dobrej znajomości pakietu Ms Office
• dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności analitycznego myślenia
• umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, dyspozycyjności, dokładności, komunikatywności

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• profesjonalny system szkoleń

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki