Specjalista ds. Obsługi Klienta z jęz. francuskim

Mikomax

Opis stanowiska

  • Praca stacjonarna polegająca na obsłudze obecnych klientów zagranicznych firmy w tym analiza i wycena zapytań ofertowych klientów, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżąca współpraca z klientami (ukierunkowanie na obsługę klientów z rynku francuskiego),

  • Bieżący kontakt z innymi działami firmy celem realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego (w mowie i piśmie),

  • Zdolność szybkiego kojarzenia faktów i podejmowania decyzji,

  • Komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,

  • Inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, wielozadaniowość,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (zobacz, gdzie możesz pracować: https://youtu.be/JtXeFmoJHA8),

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasze produkty: https://www.youtube.com/watch?v=1sBnwR55RRI, https://youtu.be/vIBZwXG5gxU),

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji ciekawych projektów,

  • Udział w wydarzeniach, które inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań,

  • Umowę o pracę oraz wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań,

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi których łączy wspólna pasja,

  • Pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta