Inżynier Danych

Frank Recruitment Group

Opis stanowiska

Dla mojego klienta zlokalizowanego w centrum Warszawy poszukuje doświadczonych Inżynierów Danych. Dołącz do zespołu, którzy tworzą masowo skalowane oprogramowania i systemy, projektuj rozwiązania infrastrukturalne o niskich opóźnieniach, które chronią globalna firmę przed zagrożeniami.

Zespól odpowiedzialny jest za ochronę związaną z nadrzędnymi jaki i niedostatecznymi uprawnieniami oraz tworzy logiczne mechanizmy kontroli bezpieczeństwa ułatwiające przestrzeganie zasad regulacyjnych oraz zgodności.

Twoja rola:

Jako inżynier danych będziesz tworzyć rozwiązania, które zapewniają przejrzystość dla ogromnej ilości danych dotyczących uprawnień i zarządzania uprawnieniami.

Wymagania

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy na wszystkich etapach rozwoju oprogramowania,

  • Wiedza na temat programowania obiektowego oraz usług REST,

  • Doświadczenie w relacyjnych bazach danych tj. DB2 10.5,

  • Doświadczenie analizowaniu, agregacji baz danych SQL oraz NoSQL,

  • Podstawowa wiedza na temat narzędzi do modelowania procesów biznesowych tj. Camunda, jBPM,

  • Język angielski na poziomie biegłym.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie B2B,

  • Możliwość współpracy długofalowej,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Praca z najnowszymi technologiami,

  • Dopuszczalna praca zdalna.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie tą lub innymi aktualnie dostępnymi ofertami, zadzwoń: +48 12 881 1582 i poproś o rozmowę z Kamilem Szczuckim lub wyślij e-mail z aktualnym CV bezpośrednio na adres: k.szczucki@frgconsulting.com.

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie