Kierowca - Sprzedawca (kat. C)

Bakoma Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki,

  • obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientem,

  • efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania

Wymagania:

  • miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu,

  • prawo jazdy kat. C,

  • aktualne badania SANEPID,

  • umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe,

  • szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę,

  • pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja