Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w obszarze marketingu

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do wydziału Marketingu dla Klientów Bankowości Prywatnej, Firm i Wsparcia Sprzedaży poszukujemy osoby z doświadczeniem w marketingu, kreatywnej i odpowiedzialnej.

Czym się będziesz zajmować?

  • współpracą z linią biznesową czyli stałą opieką nad klientem wewnętrznym;

  • tworzeniem materiałów marketingowych – BTL i strona www;

  • opieką nad blogiem firmowym mBanku- tworzenie kalendarza kontentowego na cały rok, współtworzenie kontentowego video, realizacja założonych KPI

  • wsparciem kampanii reklamowych – współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi

  • komunikacją bezpośrednią do klientów – tworzenie mailingów, komunikatów

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowany Marketing)

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w realizacji projektów związanych z komunikacją marketingową i we współpracy z agencjami reklamowymi

  • znasz zagadnienia z obszaru marketingu

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym

  • cechuje Cię znakomita organizacja pracy,

  • wykazujesz łatwość pracy pod presją oraz posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne

Lekkie pióro i  otwarta głowa to Twoje atuty? Zaaplikuj i dołącz do zespołu mBanku!

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta