Sales Specialist

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Planowanie i zarządzanie działaniami na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów i zmaksymalizowanie możliwości zdobycia nowych zamówień;

  • Tworzenie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;

  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty;

  • Udzielanie wsparcia i właściwa komunikacja z zespołami sprzedażowymi na lokalnych rynkach;

  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi strukturami fabryki;

  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych;

  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert;

  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży transformatorów dystrybucyjnych;

  • Aktywny udział w szkoleniach i seminariach poszerzających zakres wiedzy o sprzedawanych produktach;

  • Przestrzeganie zasad i wytycznych grupy ABB w codziennej pracy.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (otwartość na współpracę z absolwentami);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;

  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;

  • Orientacja na klienta oraz realizację celów;

  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;

  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta