Główny Koordynator ds. księgowości i sprawozdawczości

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

Podstawowe zadania na stanowisku:

Zarządzanie pracą podległego zespołu w zakresie organizacji pracy, podziału zadań, weryfikacji merytorycznej wykonywanej pracy w obszarze:

  • prowadzenia pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości przepisami podatkowymi oraz standardami obowiązującymi w BSS SA

  • sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości nadzoru i/lub sporządzania deklaracji CIT, VAT oraz nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • bieżącej współpracy z Zarządami Spółek w zakresie obsługi finansowo–księgowej

  • uczestniczenie w kontrolach wewnętrznych Spółki oraz obsługi kontroli realizowanych przez organy kontrolne i audytorów

  • kontaktu z instytucjami zewnętrznymi - banki, US, GUS itd.

Wymagania

Oczekujemy:

  • co najmniej 4-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku głównego księgowego,

  • praktycznej znajomości polskich standardów rachunkowości - ustawy o rachunkowości

  • praktycznej znajomości przepisów podatkowych

  • znajomości KSH w zakresie mającym wpływ na realizowane zadania

  • znajomość MSSF / MSR mile widziana

  • doświadczenie w transferze procesów do struktur BPO / SSC mile widziane

  • doświadczenie w pracy na różnych systemach finansowo-księgowych, w tym systemy ERP mile widziane

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność delegowania zadań

  • rzetelności, skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności

  • wysokich umiejętności interpersonalnych

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie  w stale rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Zadaniowy czas pracy

  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
09.08.2017

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki