Kontroler stanów magazynowych

Agata S.A.

Wola Krzysztoporska Bujny Kozierogi Piotrków Trybunalski Kisiele Blizin

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów
i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Magazyn Centralny, Wola Krzysztoporska koło Piotrkowa Trybunalskiego

Zakres obowiązków:
• Wyjaśnienie rozbieżności w dostawach do salonów sprzedaży;
• Organizacja i prowadzenie inwentaryzacji częściowych;
• Nadzór nad prawidłowym ułożeniem towarów oraz jakością składowania;
• Stała współpraca z Działem Reklamacji oraz z Działem Logistyki w Centrali firmy;
• Gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu.
Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Doświadczenie w obsłudze systemów WMS;
• Uprawnienia na wózki widłowe;
• Elastyczność (praca w systemie zmianowym);
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność obsługi komputera w tym znajomość MS Excel.
Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Praca pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Szkolenie przygotowawcze;
• Dobrą atmosfera pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych”

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja / Dystrybucja