Talent Sourcer - praktyka

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym.

Jesteś ambitny i Szukasz możliwości rozwoju w branży HR? chcesz zdobyć szlify jako Talent Sourcer w jednej z topowych firm na rynku doradztwa personalnego? Ta oferta jest dla Ciebie!

Osoba na stanowisku Praktykanta będzie odpowiedzialna za:
  • bieżące wspieranie Konsultantów w realizacji projektów,
  • research – wsparcie konsultantów przy poszukiwaniach bezpośrednich
  • pozyskiwanie informacji z sieci, analiza tendencji rynku
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami
  • kontakt z Biurami Karier wyższych uczelni, bieżąca prezentacja aktualnych projektów
  • organizowanie oraz asystowanie podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagania

  • studenci lub absolwenci studiów kierunkowych (ZZL, Psychologia, Marketing)
  • mile widziane osoby mające praktyki lub doświadczenie w pracy w firmie doradztwa personalnego lub działach HR
  • ogólna wiedza odnośnie zagadnień związanych z pozyskiwaniem pracowników (metody, narzędzia, standardy etc.)
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego- poziom B1/B2
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze doradztwa personalnego
  • wysoka kultura osobista
  • chęć pracy w ambitnym, dynamicznym zespole
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy

W ramach współpracy z nami, będziesz miał/a okazję nauczyć się:
  • jak funkcjonuje firma doradztwa personalnego oraz jakie stwarza możliwości rozwoju
  • jak wygląda pełny proces rekrutacji
  • współpracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:
  • płatne,2-miesięczne praktyki
  • naukę i pracę w młodym, zgranym zespole
  • profesjonalne przygotowanie zawodowe do roli Talent Sourcera
  • wyjątkową atmosferę

Ostatnia aktualizacja:
03.02.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż