Specjalista ds. finansowych

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • opracowywanie raportów, analiz, prognoz, budżetów

  • miesięczne przygotowanie rentowności poszczególnych obszarów firmy

  • kontrola kosztów i ich optymalizacja

  • kontrola i zatwierdzanie do wypłaty dokumentów księgowych tj. faktury, rachunki, delegacje, itp.

  • sprawdzanie poprawności wydatkowania budżetów

  • reprezentowanie firmy wrelacjach biznesowych z potencjalnymi oraz stałymi dostawcami towarów i usług

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m. in banki, urzędy)

  • czynności wynikające z bieżącej pracy działu finansowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów/ekonomii lub pokrewne

  • doświadczenia w pracy w dziale finansowym lub na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS Office, (w tym MS Excel poziom zaawansowany)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolności organizacyjne, skrupulatność, dokładność w wykonywaniu zadań zawodowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
02.02.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki